На Червоноградщині розглядають можливості будівництва житлового комплексу для ВПО

Днями, у Добротвірській громаді провели зустріч щодо розміщення внутрішньо переміщених осіб, які постраждали від російської агресії та проживають на території громади.
Зустріч відбулась за участі представників Львівської ОВА, Добротвірської селищної ради, HOVERLA / Проєкт USAID "ГОВЕРЛА" та іноземних інвесторів.
Під час зустрічі презентували розробку нового будівництва житлового комплексу для внутрішньо переміщених осіб у с. Старий Добротвір, який міститиме 25 блокованих будинків (88 квартир) та триповерховий багатоквартирний будинок, у яких можна розмістити від 167 осіб.
Нагадаємо, що з початку військової агресії рф на території Червоноградського району проживає 24113 переселенців, зокрема у Добротвірській громаді - 1505 осіб.