Вчора відбулась консультативна зустріч Проєкту «Підтримка структурних змін у вугільних регіонах України»

Вчора, 22 червня, представники компанії GIZ презентували пілотний проєкт "Підтримка структурних змін у вугільних регіонах України", що впроваджується даною компанією за підтримки Уряду Німеччини.

У Червонограді цей проєкт реалізовуватиметься впродовж трьох років, а основною його метою - трансформація вугільної галузі на прикладі шахти «Великомостівська» ДП «Львіввугілля», що передбачає перекваліфікацію гірників, створення нових робочих місць та дотримання екологічних стандартів.

Під час зустрічі присутні представили планові заходи на території Червоноградської громади, а також нові підходи до співпраці з огляду на війну в Україні.

Участь в обговоренні взяла перший заступник начальника Червоноградської РВА Ірина Наливайко, яка наголосила, що в  цей складний для України час незмінним залишається втілення усіх перетворень, які є важливими для мешканців вугільного регіону.

«Для нас важливо – створення нових робочих місць, інвестиції в наші громади, відхід від багаторічної практики моно бюджетів та поступова диверсифікація економіки району. Це не простий процес. І в сьогоднішніх реаліях ще з’явилися нові виклики та нові ризики.  Проте ми все подолаємо та обов’язково Переможемо. Я дякую усім учасникам проекту та сподіваюсь, що результатом нашої співпраці стане мирна і заможна громада», - зазначила Ірина Наливайко.

Серед учасників консультативної зустрічі: Народний депутат Юрій Камельчук, перший заступник начальника Червоноградської районної військової РВА Ірина Наливайко, голова Червоноградської міської ради Андрій Залівський,  керівник офісу даного проєкту у м. Червоноград Галина Литвин, представники компанії GIZ, Кабінету Міністрів України, представники профільних державних вугільних підприємств та місцеві громадські організації.

В онлайн режимі взяли участь представники департаменту паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства та департаменту економічної політики  Львівської ОВА.