Очільник району Андрій Дяченко оглянув хід виконання ремонтних робіт, де будуть проживати внутрішньо переміщені особи

Сьогодні, 4 серпня, з робочим візитом начальник Червоноградської РВА Андрій Дяченко оглянув приміщення гуртожитків у Соснівці та Червонограді, де проводяться ремонтні роботи задля комфортного проживання внутрішньо переміщених осіб
Спільно з депутатом Червоноградської районної ради Русланою Кужельник та старостою Соснівки Іриною Харчук оглянули приміщення, де тривають роботи задля створення комфортних умов проживання внутрішньо переміщених осіб.
Також Андрій Дяченко спілкувався з тимчасовими гостями, кожен мав нагоду розповісти свою історію, свої втрати, свій біль і свої переживання…
В Червонограді очільник району оглянув гуртожиток на базі Червоноградського професійного гірничо-будівельного ліцею, де також тривають ремонтні роботи. З міським головою Андрієм Залівським обговорили ряд організаційних та проблемних питань що стосуються розміщення ВПО.

"На сьогодні в нас стоїть два важливих завдання - вимушених переселенців потрібно забезпечити комфортним житлом. Власне і для цього ремонтуються гуртожитки, куди плануємо заселити внутрішньо переміщених осіб до 1 вересня.
Друге завдання – це працевлаштування ВПО. Люди, які приїхали до нас мають працювати та заробляти необхідні для життя кошти, адже працювати сьогодні, це не просто наш обов’язок, це внесок у боротьбу та оборону!
Дякую усім небайдужим.
Хто щоденними турботами та власними силами допомагає, аби вимушені переселенці почували себе у безпеці та комфорті",- Андрій Дяченко