Невидимий фронт

Господині сіл Перв’ятичі та Спасів Сокальської громади випекли для наших захисників та захисниць 1000 кілограмів домашнього печива від початку війни.
Ініціатором доброї справи став місцевий підприємець Юрій Микитюк. Він ж і надав приміщення для приготування печива, закупив 3 пічки для випікання і допомагає з продуктами.
"Початок війни згуртував нас усіх, ми стали великою волонтерською сім’єю, на користь своєї країни. Господині випікають щодня, зорганізувались позмінно, долучаємо також і місцевих переселенок, котрі приїхали до нас з Харкова",- зазначив пан Юрій.
Налагодити процес доставки смаколиків до наших воїнів взялася Сокальчанка, волонтерка Христина Чапаріна.
«Мабуть, як і у більшості волонтерських організацій на початку березня, уся наша робота базувалась на спільних персональних контактах та була досить хаотичною, але згодом усе налагодилось і практично кожну машину, яка відправляється з нашої громади ми довантажуємо солодощами та іншими продуктами харчування. Для нас важливо нагадати воїну про ДІМ»- зазначила Христина.
Дякуємо усім причетним!