У громадах Червоноградського району відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи.

У Сокалі урочистості пройшли біля Кафедрального собору св. Апостолів Петра і Павла де відбувся молебень за мир в Україні. Участь у вшануванні пам’яті за загиблими героями Небесної сотні взяли заступник начальника Червоноградської РВА (РДА) Володимир Катерина, начальник відділу освіти, культури, релігії та туризму Руслана Антонюк, Сокальський міський голова Сергій Касян.

З вітальним словом до Сокальчан та гостей міста звернулись Сергій Касян, та Володимир Катерина.

Опісля, представники влади поклали квіти до меморіалу Героїв Небесної сотні. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам`ять героїв та всіх українців, які загинули під час Революції гідності та повномасштабного вторгнення росії в Україну.